Třpytková tužka na tělo a obličej 3g, UV, bodypainting

Třpytková tužka na tělo a obličej 3g, UV, bodypainting
109,00 Kč
Bez DPH: 90,08 Kč
5 a více ks za cenu 99,00 Kč/ks

UV třpytková "voskovka" na tělo a obličej


Tyto voskovky jsou první svého druhu a berou svět útokem! Kosmeticky certifikované pro použití na tělo i obličej. Tyto oslnivě zářivé třpytící se barvy se na pokožku nanášejí tak snadno jako rtěnka, mají dlouhotrvající efekt, jsou praktické a skladné. Nejen, že se nádherně třpytí, ale také magicky září pod UV osvětlením. Jsou ideální do klubů, na festivaly, taneční akce nebo skvěle doplní vaše maškarní kostýmy. Tyto zbrusu nové UV reaktivní třpytkové tužky jsou naprosto nezbytnou součástí make-upu na všech akcích po celý rok a v našem obchodě jsou k dispozici v několika unikátních UV třpytivých barvách - broskvově oranžové, citrónově žluté, ledově modré, limetkově zelené a růžové.

Klíčové vlastnosti:

• Září pod UV.
• Úžasně se třpytí.
• Kosmeticky certifikovány.
• Snadno se nanášejí.
• Smývatelné mýdlem a vodou.

Buďte součástí nejnovějšího trendu v líčení UV zářícím make-upem.


Vyrobeny za použití těch nejlepších surovin, tyto UV třpytkové voskovky mohou být použity k oživení malování na obličej nebo skvěle doplnit váš maškarní kostým. Jsou mimořádně populární jako doplněk make-upu na tanečních soutěžích, dětských večírkách, v body artu na nejrůznějších festivalech a tanečních akcích . Vytvářejí ohromující efekty kdekoli pod instalovaným UV osvětlením!

Proč si vybrat třpytivé voskovky právě od nás?
Tyto UV reaktivní třpytkové tužky jsou pečlivě vyvinuty tak, aby nedocházelo k vysoušení nebo podráždění pokožky a lze je snadno odstranit mýdlem a vodou. Barvu je možné aplikovat jak v tenké vrstvě pro dosažení jemného efektu, tak v silných vrstvách pro intenzivnější třpytivý efekt. Třpytkovou barvu můžete také kombinovat s UV neonovými barvami pro dosažení skutečně velkolepých kreativních obrazů zářivých barev a třpytu. Použitím UV třpytkových voskovek můžete dosáhnout skutečně magických jiskřivých efektů, které se pod "černým světlem" úžasně rozzáří.

Jak je používat:

Jednoduše tužkou malujte na požadované místo v obličeji nebo na těle a vytvářejte tak snadno a rychle ornamenty, které upoutají pozornost a všichni Vám je budou závidět :-)

Související zboží

Potřebujete poradit?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90