Svítící kondom 3ks - LOVE LIGHT Glow in the dark

Svítící kondom 3ks  - LOVE LIGHT Glow in the dark
  • Dostupnost: Skladem
  • Kód: GC457
  • Lightstick
99,00 Kč
Bez DPH: 81,82 Kč

Překvapte svého partnera/partnerku a vyzkoušejte něco nového - kvalitní svítící lubrikované latexové kondomy


Délka:180mm
Šířka:53mm
Exp: min. 2025-07

Tento kondom má evropské certifikace CE a EN ISO 4074:2002

Návod na použití:
Nepoužívejte s lubrikanty na olejové bázi! Použijte jen lubrikanty na vodní bázi!

Vystavte kondom na přírodní či umělé světlo po dobu alespoň 30 sekund (doporučeno 15 minut). Následně začne kondom ve tmě svítit zeleným fosforovým světlem.

Než kondom použijete, zkontrolujte datum spotřeby, uvedený na balíčku kondomu. Opatrně odtrhněte zoubkovanou stranu folie tak, abyste při tom nepoškodili vložený kondom. Opatrně ho vyjměte. Pozor na poškození kondomu nehtem nebo ostrými předměty; jako například prstenem či piercingem.

1. Kondom nasazujte na ztopořený penis. A to dříve než dojde k jakémukoliv kontaktu mezi penisem a tělem partnerky nebo partnera. Výtok, který se na počátku erekce uvolňuje, může totiž obsahovat sperma a bakterie způsobující pohlavně přenosné choroby.

2. Ujistěte se, že srolovaná část je vně! Vzduch uzavřený uvnitř kondomu může způsobit jeho protržení. Aby se tomuto nebezpečí zabránilo, stiskněte ukazováčkem a palcem špičku (rezervoárek) kondomu a nasaïte ho na ztopořený penis tak, aby návin byl vně.

3. Kondom jemně odviňte po celé délce penisu a přitom stále přidržujte špičku kondomu. Při sklouzávání penis vytáhněte a nasazení kondomu náležitě upravte. Přesvědčte se, že kondom zůstává po celou dobu styku nasazený. Pokud by došlo ke stažení kondomu, je třeba pro další pokračování styku použít nový kondom.

4. Ztopořený penis vyjměte nedlouho po vyvrcholení, než dojde k jeho ochabnutí; kondom přitom pevně přidržujte, aby zůstal nasazený. Kondom sejměte až po úplném vytažení penisu. Dejte pozor, aby použitý kondom ani penis nepřišly do styku s tělem partnerky nebo partnera. Použitý kondom zabalte do papírového kapesníčku a hygienicky ho odstraňte do koše na odpadky, nesplachujte ho do záchodu!

Pozor! Tento výrobek je vyroben z přírodního latexu, který může způsobit alergickou reakci!

 

Související zboží

Potřebujete poradit?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90