Svítící náramky 50ks, dvoubarevné

Svítící náramky 50ks, dvoubarevné
  • Kód: 65972/2
  • Lightstick

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.

Svítící náramky jsou tenké svítící tyčinky, které lze pomocí jednoduché plastové spojky propojit a získat tak jednoduchý svítící náramek na ruku. Postupným spojováním náramků lze vytvoři i barevné náhrdelníky nebo větší kruhy. Svítící tyčinky neni nutno spojovat a místo náramků lze vytvořit i míchátko do nápoje, nebo svítící tyčinky pro navigaci do lesa. Svítící náramky mají rozměr 5 x 200mm, tento rozměr se vejde na každou ruku (vyzkoušeno v praxi na mnoha party). Balení obsahuje jak svítící náramky v počtu 50ks tak i spojky ve stejném počtu. Jako doplňek lze ke svítícím náramků dokoupit svítící čelenky, nebo svítící míč. Produkty mají stejný rozměr tyčinek, jenom se liší spojkou, pomocí kterých lze svítící náramky spojovat.

Obsah balení:

50ks dvoubarevných svítících tyčinek 5x200mm
50ks spojka

Barvy tyčinek: žlutá / zelená, modrá / růžová, růžová / oranžová, červená / žlutá, modrá / oranžová


Pro jaký účel se svítící náramky hodí?

- označení osob na party
- vyznačení trasy

Jak dlouho svítící náramky svítí?

Svítící náramky obsahují mix barev, každá barva svítícího náramku má jinou intenzitu světla. Obecně lez řící, že svítící náramky svítí minimálně 6 hodin. Kratší dobu svítí barvy náramků jako fialová, růžová, červená, bílá. Delší dobu pak barvy zelená a žlutá. Zelená a žlutá barva patří ve světě svítících tyčinek mezi nejlépe svítící barvy.

Proč nakupovat svítící tyčinky u Lightstick.cz?

Lightstick.cz patří mezi největší prodejce svítících tyčinek a svítících náramků na českém trhu. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2001, kdy jsme začali svítící produkty prodávat. Jsme solidní společnost a neprodáváme produkty nízké kvality a pochybného původu. Veškeré zboží prochází přísnou kontrolou a je výráběno přímo na zakázku pro naší společnost. Objednávku Vám doručíme kamkoliv po České Republice již do 24h od objednání.

Související zboží

Potřebujete poradit?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90