Svítící náramky 25ks, mix barev

Svítící náramky 25ks, mix barev
  • Dostupnost: Skladem
  • Kód: LS251
  • Lightstick
65,00 Kč
Bez DPH: 53,72 Kč
48 a více ks za cenu 60,00 Kč/ks

Svítící náramky jsou tenké svítící tyčinky, které lze pomocí jednoduché plastové spojky propojit a získat tak jednoduchý svítící náramek na ruku. Postupným spojováním náramků lze vytvoři i barevné náhrdelníky nebo větší kruhy. Svítící tyčinky neni nutno spojovat a místo náramků lze vytvořit i míchátko do nápoje, nebo svítící tyčinky pro navigaci do lesa. Svítící náramky mají rozměr 5 x 200mm, tento rozměr se vejde na každou ruku (vyzkoušeno v praxi na mnoha party). Balení obsahuje jak svítící náramky v počtu 25ks tak i spojky ve stejném počtu. Jako doplňek lze ke svítícím náramků dokoupit svítící čelenky, nebo svítící míč. Produkty mají stejný rozměr tyčinek, jenom se liší spojkou, pomocí kterých lze svítící náramky spojovat.

Obsah balení:

25ks svítících tyčinek 5x200mm
25ks spojka


Pro jaký účel se svítící náramky hodí?

- označení osob na party
- vyznačení trasy

Jak dlouho svítící náramky svítí?

Svítící náramky obsahují mix barev, každá barva svítícího náramku má jinou intenzitu světla. Obecně lez řící, že svítící náramky svítí minimálně 6 hodin. Kratší dobu svítí barvy náramků jako fialová, růžová, červená, bílá. Delší dobu pak barvy zelená a žlutá. Zelená a žlutá barva patří ve světě svítících tyčinek mezi nejlépe svítící barvy.

Proč nakupovat svítící tyčinky u Lightstick.cz?

Lightstick.cz patří mezi největší prodejce svítících tyčinek a svítících náramků na českém trhu. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2001, kdy jsme začali svítící produkty prodávat. Jsme solidní společnost a neprodáváme produkty nízké kvality a pochybného původu. Veškeré zboží prochází přísnou kontrolou a je výráběno přímo na zakázku pro naší společnost. Objednávku Vám doručíme kamkoliv po České Republice již do 24h od objednání.

Napsat recenzi

Vaše jméno
Hodnocení

Související zboží

Potřebujete poradit?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace